کمپانی تکنوجیم در سال 1983 توسط نروالساندری تاسیس شد. این شرکت با تکیه بر فعالیتهای تحقیقاتی و استفاده از ابتکار و نو آوری و نیز سرمایه گذاری پویا در حد چشمگیری رشد و توسعه پیدا کرد تا جایی که در مسابقات المپیک سیدنی، آتن و تورین به عنوان حامی مسابقات برگزیده شد. در المپیک پکن نیز شرکت تکنو جیم به عنوان اصلی ترین اسپانسر مسابقات انتخاب شده و تجهیز کلیه مراکز تمرینی المپیک پکن به عهده شرکت تکنو جیم می باشد.

شرکت تکنوجیم با بیش از 1250 پرسنل در ایتالیا فعال است و بیش از 12 پایگاه مرکزی در آمریکا، اروپا، آسیا و خاورمیانه دارد. 85% از محصولات این شرکت به سراسر نقاط جهان صادر می شوند. در حال حاضر بیش از 35000 مرکز ورزشی و پزشکی-ورزشی و نیز بیش از 20 هزار واحد خصوصی از این تجهیزات استفاده می کنند.

تمامی محصولات این شرکت تحت نظارت تیم پزشکی مجرب و پس از برسی های مستمر و در نظر گرفتن تمام جنبه های سلامتی، تولید می گردند. معیار های سنجش و نیز تاثیرات عملکرد سیستم ها بر ورزشکاران توسط تیم تخصصی ورزشی مورد ارزیابی مستمر آکادمیک قرار دارند. همچنین تیمی متشکل از مهندسین، تکنسین ها و طراحان حرفه ای در مراحل تست عملکرد محصولات حضور فعال داشته و تمامی این دستگاه ها از نظر طول عمر و میزان آسیب پذیری تحت آزمایشهای متعدد قرار می گیرند.

در نهایت کلیه فرآیند های فوق برآیند گیری شده و محصول نهایی آماده تحویل می شود.

شرکت توانبخش کالاگستر از سال 1374 با مدیریت محسن وسائلی فعالیت خود را در زمینه واردات تجهیزات ورزشی و پزشکی-ورزشی آغاز نموده و در حال حاضر نمایندگی انحصاری کمپانی های معتبر اروپایی را در اختیار دارد.

این شرکت با بهره گیری از کادری مجرب در زمینه پشتیبانی و خدمات پس از فروش همواره در کنار ورزشکاران، متخصصین علوم ورزشی، باشگاه های ورزشی و مشتریان محترم می باشد.

شرکت توانبخش کالا گستر همواره آموزش را رکن اصلی خدمات خود قرار داده و با برگزاری جلسات متعدد آخرین دستاورد های علمی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

3.5/5 (2 رای)
ارسال نظر
verification